O Milju

Kvalitní vztahy jsou základem šťastného života.

Milju hledá způsoby, jak do lidských vztahů vnést trochu víc lásky, radosti a štěstí.

Milovat ale není jen o jedné knížce. Proto pro vás připravujeme další inspiraci, nápady a čtení, kterými se snažíme vnést do života více lásky.

Zajímá vás, co plánujeme dál, a chcete se inspirovat?
Sledujte nás na Facebooku nebo se přihlaste k odběru našeho newsletteru.

Kde nás najdete?

Naše knihy najdete v těchto designových obchodech.

Praha

Brno

Uherské Hradiště

Ostrava

  • CVRK – Vojanova 204/2, Moravská Ostrava
    www.cvrk.cz

Liberec

Milju v médiích

O úspěších Milju

Všechno začlo úspěšnou kampaní na Hithitu, kde se nám podařilo vybrat přes 60 000 Kč, prodat téměř 300 knih a díky tomu vydělat na první tisk. Po ověření Milju konceptu vznikl jednoduchý web, kde se kniha dál s úspěchem prodávala. V květnu 2018 se Milju umístilo na 2. místě Olomouckého kraje v prestižní soutěži T-Mobile Rozjezdy .

O Milju vyšlo několik článků a dokonce i reportáž v televizi Seznam. Pokud máte nápad, kde by o Milju mohlo být slyšet, budu moc ráda, když se mi ozvete.

Žaneta Krčilová

Autorka Milju

Vánoce, které jsem poprvé neoslavila s rodiči, jsem jim poslala dárky poštou. Hledala jsem něco lehkého, protože balíčky měly dorazit na druhý konec světa.

Pro tátu jsem měla obyčejné ponožky se sovou. K nim jsem napsala lístek o tom, že je mi inspirací, jak je moudrý a proto mu posílám zrovna tyhle ponožky. Tátu dárek dojal. Máma říkala, že dokonce brečel. Nebylo to kvůli nádherným ponožkám. Bylo to kvůli jednoduchému vzkazu, kde jsem napsala, co cítím.

Uvědomila jsem si, že nejkrásnější dárky nejsou hmotné věci. Jsou to emoce, pohlazení na duši, láska, kterou vyjádříme. Takové dárky mají větší hodnotu, než produkty za tisíce.
Protojsem založila Milju.

Věřím, že nejlepší pocit v životě je, když víme, že jsme milovaní. A produkty Milju nám pomohou jednoduše vyjádřit, jak je pro nás druhý člověk důležitý.